Про компанію

Eco-Flex – українська компанія з власним виробництвом повного циклу м. Харків. Ми спеціалізуємося на виробництві та продажу нержавіючих металорукавів та виробів з нього. Завдяки стабільній та пильній праці, якісній та надійній продукції, за 15 років компанія здобула довіру споживача та стала лідером українського ринку з продажу шлангів.

Турбуючись про наших споживачів, ми гарантуємо якість і надаємо сервісне обслуговування протягом всього терміну експлуатації виробів.

Для нас важливо, щоб наш покупець отримував якісний національний продукт і був впевнений в його надійності.

Прислухаючись до потреб і побажань наших покупців, ми постійно збільшуємо свої виробничі потужності і розширюємо асортимент, враховуючи технічні новинки.

На даний момент Еко-Флекс пропонує ринку широку лінійку продукції:

шланги для інженерії (для підключення газу і теплоносіїв до, газових колонок, газових плит, водонагрівачів, сантехніки), а також металлорукава для промислового застосування.

Вся продукція сертифікована у відповідності вимог українських стандартів.

Ключові принципи компанії

Якість

На всіх етапах виробництва ведеться контроль якості, починаючи від закупівлі сировини і до виходу готового виробу.

Споживач

Партнерські відносини з клієнтами. Компанія прислухається до своїх клієнтів та готова допомогти в підборі необхідного конструктиву продукту, для максимального забезпечення потреб Замовника.

Оперативність

Кожен клієнт для нас важливий, тому наше завдання якісно і оперативно обробляти заявки.

Професіоналізм

В нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи, які готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні Ваших завдань.

Історія розвитку компанії

2007 – Заснування компанії, реєстрація ТМ Eco-flex, поставки нержавіючих шлангів під власною торговою маркою з заводів в Туреччини.2008 – перша участь у головній профільній виставці Aqua Therm Київ, побудова дистрибуції в Україні, вихід на ринок. З 2008 року компанія щорічно приймає участь у виставках Aqua Therm Киев. 2010 – компанія стає лідером ринку нержавіючих шлангів для газу та води в Україні, та починає працювати на промисловому ринку. З 2010 року щорічно страхується відповідальність якості продукції в страховій компанії «Альянс Україна» - підрозділ німецької компанії AllianzSE. 2012-2013 – організація виробництва метало рукавів та шлангів у м. Харкові. 2016 – розширення виробництв. Приймання участі у міжнародній виставці Instalacje в Польщі. Перші експортні поставки.